.

.

New
Мини Компас Ранец, Торба За На Рака Кампување 5 X Патент Се Повлече #H030#

Мини Компас Ранец, Торба За На Рака Кампување 5 X Патент Се Повлече H030

DEN 53.76

Количина на стоки
Достапно


Опис
Компас направени од високо влијание пластични Мал, компактен и лесен, во Прилог на кој било патент се повлече или рака на јакни или кеси Димензија : Компас 20mm Дијаметар, Врвка за околу 70mm Боја : црна Количини : 5 компјутери
пакетот вклучува
Мини Компас x 5
4896

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
OOTDTY
Водоотпорен / Водоотпорен:
No
Shockproof или Не:
No
Со Noctilucent се Прикаже или да Не:
No
Dial Екранот:
Покажувач
Употреба:
Посочувајќи Упатство
Вршење На Режимот:
Виси Прстен Тип
Отворено Активност:
Камп
Број На Модел На:
види детали
Големина:
SEE DETAILS
Случај Материјал:
види детали
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат