.

.

New
19V 3.42 НА 65W ADP-65WH Б КП.06503.004 КП.06503.005 лаптоп ac адаптер за полнач за Acer Chromebook 15 C910 CB3-531 CB5-571

19V 3.42 НА 65W ADP-65WH Б КП.06503.004 КП.06503.005 лаптоп ac адаптер за полнач за Acer Chromebook 15 C910

DEN 507.84

Количина на стоки
Достапно

19 V 3.42 НА 65 W ADP-65 WH Б КП.06503.004 КП.06503.005 лаптоп ac адаптер за полнач за Acer Chromebook 15 C910 CB3-531 CB5-571 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Acer Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 3.42 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
ADP-65WH ББ
Излезна Струја:
3.42 На
Компатибилен Бренд:
За acer
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат