.

.

New
KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Elantra Hatchback (2013 Наваму) 335mm Автоматски Бришачи Сечилото

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Elantra Hatchback (2013 Наваму)

DEN 337.00
DEN 379.20

Количина на стоки
Достапно


KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Elantra Hatchback (2013 Наваму) 335mm Автоматски Бришачи Сечилото
Ве молиме Кликнете на линкот Подолу за Hyundai Elantra пред стакло :

Карактеристики на стоката

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
Објектот Тежина:
0g
Elantra-Година:
2014,2013,2015
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
HD чисти
Hyundai Модел:
Elantra
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
КА-XDH-03
Година:
2015Year
Бренд Име:
KAWOO
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат