.

.

New
Моден Слатка Симпатична Плоштадот Во Облик На Коцка Пурпурна Кубни Циркони Кристали Круна Студ Обетки Се Зголеми Златна Боја Девојка Деца Накит

Моден Слатка Симпатична Плоштадот Во Облик На Коцка Пурпурна Кубни Циркони Кристали Круна Студ Обетки Се Зголеми

DEN 335.00
DEN 507.36

Количина на стоки
Достапно


Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полу-кристал) да се направи секој објект повеќе брилијантен и вредни!
(Еден Инч е еднаква на 25 mm/2.5 Сантиметар)
Големината на обетки : 1.8 cm x 1.1 cm
18k розово злато обложено со кристали
Високо полиран алуминиум
Никел слободни & противалергиски

Карактеристики на стоката

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kavnar
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
001007501
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
Кубен Циркони
Еколошки Стандарди:
Никел Олово Кадмиум Слободни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат