.

.

New
CNC Радијатор Капа Резервоарот Покритие За INFINITI EX35 37 FX35/37/45/50 G20/25/35/37 JX35 M30/35/37/45/56/ Q45/50/60 QX4/50/56/60/70/80

CNC Радијатор Капа Резервоарот Покритие За INFINITI EX35 37 FX35/37/45/50 G20/25/35/37 JX35 M30/35/37/45/56/

DEN 164.00
DEN 172.80

Количина на стоки
Достапно


CNC Радијатор Капа Резервоарот Покритие За INFINITI EX35 37 FX35/37/45/50 G20/25/35/37 JX35 M30/35/37/45/56/ Q45/50/60 QX4/50/56/60/70/80 Количина : едно парче Боја : како на сликата прикажани Материјал : Палка на Алуминиум,ЦПУ Машински. Компатибилен : Универзален дизајн за Тип-N & Type-D радијатор капи Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Answer : ___________________________ Note : Ова е капак за радијатор капа (Само покривка,Без било радијатор ззп).Тоа се вклопува и Тип-N и Тип-D (здраво и ниска) радијатор капи. Лесно да се инсталира,инструкции за инсталација не се вклучени.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Резервоарот Опфаќа
Бренд Име:
waase
Објектот Висина:
0inch
Модел Година:
сите годината
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
сите модел
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот:
резервоарот маска
Модел:
За Infiniti
COLORl:
6 боја
Количина:
едно парче
Материјал:
Палка на Алуминиум,ЦПУ Машински.
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат