.

.

New
henglong HL3851-2 1/10 R/C Луди камион резервни делови #9 задните тркала пренос вратило 2 ПАРЧИЊА бесплатен превозот

henglong HL3851-2 1/10 R/C Луди камион резервни делови 9 задните тркала пренос вратило 2 ПАРЧИЊА бесплатен

DEN 384.96

Количина на стоки
Достапно


henglong HL3851-2 1/10 R/C Луди камион резервни делови #9 задните тркала пренос вратило 2 ПАРЧИЊА бесплатен превозот

Карактеристики на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
3851-2
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HL
Технички параметри:
Вредност 10
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат