.

.

New
Рачни Вода-спасување Бања Туш Млазницата Филтер Главата Sprinkler Sprayer за Бања Прибор за Врнежи

Рачни Вода-спасување Бања Туш Млазницата Филтер Главата Sprinkler Sprayer за Бања Прибор за Врнежи

DEN 284.00
DEN 298.56

Количина на стоки
Достапно

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Земавме овие фотографии од самите себе.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + ABS + Хром Боја : Видете слики опис на Производот Led Име Туш Главата на Овој туш млазницата е совршен за преземање на туш во бањата. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Comum Дијаметар : Aprox. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Карактеристики на стоката

Стил:
Една Глава
Број На Модел На:
видете информации
Туш форма:
Круг
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Бренд Име:
szrandy
Инсталација Тип:
Рака Држете
Површина По Завршувањето:
Никој
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик + ABS + Chrome
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат