.

.

New
19V 2.37 НА 45W лаптоп ac адаптер PA3032U-1ACA апарат за полнење за на Toshiba Dynabook КИРА V713 V714 MX/34MBL MX/34MRD MX/34MWH

19V 2.37 НА 45W лаптоп ac адаптер PA3032U-1ACA апарат за полнење за на Toshiba Dynabook КИРА V713 V714 MX/34MBL

DEN 527.04

Количина на стоки
Достапно

19 V 2.37 НА 45 W лаптоп ac адаптер PA3032 U-1 ACA апарат за полнење за на Toshiba Dynabook КИРА V713 V714 MX/34 MBL MX/34 MRD MX/34 MWH АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 2.37 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Карактеристики на стоката

Компатибилен Бренд:
за toshiba
Број На Модел На:
PA3032U-1ACA
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
2.37 На
Приклучок Тип:
за сите
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат