.

.

New
JOINHOT-1pc Пластични Погодно Пита Торта Slicer Торта Машина Кујна Gadgets, Печење Алатки

JOINHOT-1pc Пластични Погодно Пита Торта Slicer Торта Машина Кујна Gadgets, Печење Алатки

DEN 43.00
DEN 47.52

Количина на стоки
Достапно


Добредојде
Ве молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пред наддавање, ви Благодариме за соработката во однапред. Ве молиме обрнете внимание на ГОЛЕМИНА за да се избегне непогодни. Не замисли, бидејќи понекогаш фотографија не можев да кажам што точно вистинска големина е.
Пластични Погодно Пита Торта Slicer Торта Машина Кујна Gadgets, Печење Алатки Трговија На Големо Масовно Многу Додатоци Материјали Производи

Карактеристики на стоката

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено
сертификација:
ФДУ
Бренд Име:
JOINHOT
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Материјал:
Пластични
Големина:
како слики
боја:
случаен боја
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат