.

.

New
Пренослив Лаптоп Мека Ракав Торба за Лаптоп Случај за само 11,6 Инчен Teclast X3/X2 Про Таблет КОМПЈУТЕР за само 11,6 Инчен Teclast X3/X2 Про торба

Пренослив Лаптоп Мека Ракав Торба за Лаптоп Случај за само 11,6 Инчен Teclast X3/X2 Про Таблет КОМПЈУТЕР за

DEN 962.00
DEN 1012.80

Количина на стоки
Достапно


Пренослив Лаптоп Мека Ракав Торба за Лаптоп Случај за само 11,6 Инчен Teclast X3/X2 Про Таблет КОМПЈУТЕР за само 11,6 Инчен Teclast X3/X2 Про торба

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Kakay
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Преносни KUMON
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Само 11,6 Инчен Teclast X3/X2 Про
Материјал:
Најлон
Тип:
Лаптоп Briefcase
Применливи модели:
за само 11,6 Инчен Teclast X3/X2 Про Табела PC
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат