.

.

New
Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант СликарствоКамен и lotusДијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство

Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант СликарствоКамен и lotusДијамант Везови Крстот Бод Кристал

DEN 236.00
DEN 362.88

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
15X30cm, 20x40cm, 25x50cm, 30x60cm, 40x70cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат