.

.

New
Зимски Мажите Скокач Чиста Кашмир Плетени Џемпер О-вратот Долг Ракав Топло Pullovers Машки 2017 Нови Џемпери Плус големина на облека

Зимски Мажите Скокач Чиста Кашмир Плетени Џемпер О-вратот Долг Ракав Топло Pullovers Машки 2017 Нови Џемпери

DEN 8907.84

Количина на стоки
Достапно


.
Производ големина препорачува Големина на Крстот Рамо(cm) Градите Ширина(см) Тело Должина(cm) Должина на Ракав(cm) Висина Опсег(cm) Опсег на Тежина(kg) S 40 100 67 60 165-170 60-70 M 41 105 68 61 165-170 70-80 L 42 110 69 62 170-175 80-85 XL 43 115 70 63 175-180 85-93 XXL 44 120 71 64 175-180 93-100

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Јака:
О Деколте
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Волна:
Тенка Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
ZL15D2214
Материјал:
Кашмир,Волна
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Argyle
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат