.

.

New
1pc 50cm цртан филм кимоно Хи-bi Maruko кукла девојка троседот перници стол перница креативни кадифен полнети играчки за деца детска подароци

1pc 50cm цртан филм кимоно Хи-bi Maruko кукла девојка троседот перници стол перница креативни кадифен полнети

DEN 940.00
DEN 1044.96

Количина на стоки
Достапно

Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
Во Врска Со Политика За Наплата :
Ако ја добиете вашата точка, но не се задоволни со тоа , Вие може да го врати во рок од 7 дена ,но клиентите треба да се обрне на товар .
ние поддршка бесплатен превозот од кина пост воздух mail , обично тоа ќе ве чини 15~45 дена за да вашата земја.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Ве молиме проверете ја информацијата што ја остави во објектот , Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша ,ако сакате да го промените, ве молиме ги споделите со нас .И ние ќе се обезбеди следење на број во цел линк . Ако не сте добри на англиски јазик , може да оди до нашата Продавница Насловна страница за да го изберете јазикот што го сакате , се надевам дека ќе ви се допадне нашите производи !
1pc 50cm цртан филм кимоно Хи-bi Maruko кукла девојка троседот перници стол перница креативни кадифен полнети играчки за деца детска подароци
Материјал : кадифен , pp памук
Димензии : висина 50cm
Тежина : 0.6 g
Тоа е многу симпатична и мека, одговараат за сите возрасти , одете во кревет со тоа , вие може да заспие наскоро ќе ви даде чувство на сигурност , а исто така може да им даде на вашиот пријател како топло слатка роденден подарок . Не сте сами , јас сум секогаш да остане со вас и да ви даде mildness !
Ние може да вети , ќе добиете исти како ќе видите на фотографиите , се надеваме ќе ви се допадне , имате убав ден !
Ако не може да се замисли големината , можете да се погледне на слика дека нашата девојка hugging тоа , ви благодариме !
Прирачник мерења на локации , може да биде од 1 до 2 cm во грешка , ние ви препорачуваме да се мијат стоката во првиот или изложеност на сонце откако ќе добиете пакетот , миење на рацете , најдобри желби !
детали за производот
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. ние ќе обезбедат конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број, и специфична причина за враќање.Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат. но кога влезе во продажба сезона, компанија од Кина пост ќе мора да се справи со илјадници пакет секој ден, и обичај ќе го зајакне надзорот на секој пакет, ќе има многу надворешни фактори предизвика одложување, па можеби тоа ќе ве чини повеќе од 2 месеци до вашата земја. Ние ќе испрати пакети како подароци и пишување пониска цена да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку царината .ако не можете да се чека многу време , ве молиме не поставувајте ред , ви благодарам!
Ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор. ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да се обезбеди најдобра услуга за одговор за нарачки . Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. ако сакате да се купи подарок, за некој посебен ден, тоа е добро за вас да се купи пред 2~3 месеци.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Пред ставање на твојот ред, ве молиме контактирајте со нас или leave messages да ни ако имате било какво барање на предмети.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Metoo
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
T17041102
Предупредување:
Никој
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Цртан филм
Форма:
Риба
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат