.

.

New
300pcs 38*15mm трговија на Големо Стакло покрие Мини Порака Сакаат Шише Меур Ампули Конус солза облик Јасно diy ѓердан накит pendant

300pcs 38*15mm трговија на Големо Стакло покрие Мини Порака Сакаат Шише Меур Ампули Конус солза облик Јасно

DEN 5381.00
DEN 5664.00

Количина на стоки
Достапно

Нарачка информации
• Ние ќе ја испрати на производи во рок од 48 работа часа по уплатата.(исклучува Кинески празник )
• Ако цел помалку од $5 Ние бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус цел над $5 превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
• Цел над $100 ќе бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/ARMEX/EMS изберете најдобро за испорака за вас
• Ако имате голема цел, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена
• ако сакате да се погледне за друг објект што не најдете во нашата продавница. ве молиме контактирајте со нас Нашата продавница веб страна : Опис : Ако ви треба да се меша , ве молиме забелешка Материјал : Стакло во Боја : Јасно Количина : 300 компјутери Сферични дијаметар : Приближно 38*15mm Хемисфера стаклено шише, како прстен pendant, може да се стави во исушени цвеќиња, бисери, кристали, или други украси Креативни DIY додаток, одличен за да се испрати како подарок Овие стакло приврзоци треба да одговара со метални капаци или прстен база (не е вклучен) големината може да биде малку поинаква, бидејќи тоа беше мерена со рака, но, тоа нема да влијае врз капакот до
превозот белешки : плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот. ние ќе бидеме секогаш подготвени.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
38 15 mm
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Кристал Столб
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат