.

.

New
1 Кутија Злато Мат Помине Уметност Кристал Studs Тркала 3D Метал Плоштадот Триаголник во Облик на Ноктите Декорација Додатоци

1 Кутија Злато Мат Помине Уметност Кристал Studs Тркала 3D Метал Плоштадот Триаголник во Облик на Ноктите Декорација

DEN 63.00
DEN 84.48

Количина на стоки
Достапно


1 Кутија Злато Мат Помине Уметност Кристал Studs Тркала 3 D Метал Плоштадот Триаголник во Облик на Ноктите Декорација Додатоци
Спецификација : Големина : различни големини како фото Дизајн : Месечината/Плоштад/Триаголник Бои : Мат Злато Пакет Содржина : 1 кутија Помине Украси Карактеристики & Употреба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 3 D Метални Декорации на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,и др
Како да се купат
Ако сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега". Ако сакате да се купи повеќе од една предмети, ве молиме да го користите следниов шопинг количка ,тоа може да ви помогне да купат повеќе погодно :
Плаќање
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Можете да изберете една метода која е најзгодно за вас.
Брза Испорака
Малопродажните објекти / трговија на Големо / OEM предмети време на испорака ќе бидат различни :
Пакување
Политика На Враќање
(1) Ако предмет на квалитетот проблем, pls donot грижете се, ќе може да ни ги испратите на слик да го одобри тоа, тогаш ние ќе ја ќе пратката или да се вратат назад на вашата исплата.
(2) Доколку објектот се е ок, и поради вашата лична не им се допаѓаат или било која друга неразумно причини, ние се прифатливи за враќање,но ве молиме љубезно ве молиме имајте во превозот на товар ќе бидат платени во вашата страна. Ви благодариме за разбирањето
Повратни информации
Ако сакате да нарачате голема количина или треба ОЕМ или било која друга збуни, pls ве молиме контактирајте со нас со Trader Manager или e-mail/MSN/Skype, ние ќе бидеме среќни да servie со вас во рамките на 24hours !

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
Помине Уметност Тркала 85#
Количина:
1 кутија
Бренд Име:
naildazzling
Материјал:
Метал
Тежина:
15g
Големина:
As Photo
Карактер:
помине уметност декорации
боја:
злато помине уметност
Употреба:
метал помине уметност
Функција:
3d помине уметност декорација
Дизајни:
Месечината/Плоштад/Триаголник
ноктите алатка:
ноктите декорација тркала
ноктите додаток:
3d помине уметност
Стил:
Нови и Креативни
квалитет:
Висок квалитет
Тип:
метални декорации на ноктите
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат