.

.

New
DSTE 2x Li-ion ФОЛКСВАГЕН -VBX090 Батеријата + 1.5 Двојна USB Батеријата е Полнач за Panasonic HX-WA20 HX-WA2 Камера

DSTE 2x Li-ion ФОЛКСВАГЕН -VBX090 Батеријата + 1.5 Двојна USB Батеријата е Полнач за Panasonic HX-WA20 HX-WA2

DEN 1439.52

Количина на стоки
Достапно


Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Овој објект се Вклучени :
2x DSTE Бренд Нова Батерија "ФОЛКСВАГЕН" -VBX090
1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач
1x НИ Полнач
1x Полнач за во Автомобил
Батеријата е Вовед :
Батерија Тип : Литиум Батерија
Целосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батерија
Излезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)
Капацитет : 5.2 Wh/1400 m Ah
Температурата на работа : од 0 до 40 Степен
Гаранција : 1 Година
Полначот е Вовед :
Модел : DC-LCD-А
Текст : AC100 V-240 V 50/60 Hz 1500m A(max)
DC12-24 V 2000m A(мин)
Излезен Напон : DC 4.2 V/4.35 V/V 8.4
Излезна Струја
4.2 V/4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A
8.4 V/8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m A
USB Излез : 5 V-2100m A
Полначот Карактеристики :
1. Компатибилен е распространета двојна полнач, сорти на капацитетите батерии може да биде наполнета во иста камера модел.
2. Dual држачи за дизајн, да го наплаќаат два батеријата во исто време.
3. Покаже нивото на батеријата, батерија капацитет проценти стапка, полнењето со USB уред.
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
ЗА Panasonic : HX-WA20
HX-WA2
Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност да се Врати Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата Услуги на Клиентите
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција.
Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,
потоа се плаќа враќањето пакет превозот надомест,
обележете го вашиот ID во пакетот,
кога ќе го добие го врати објектот,
Ние ќе размена на новиот еден или поправка за вас.

Карактеристики на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
DSTE
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ФОЛКСВАГЕН -VBX090
Тип:
батеријата пакет
Тип:
Li-Ion
Составен Тип:
li-ion батерија
Напон:
3.7 V
Нормалните Капацитет:
1400 mAh
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат