.

.

New
ICFTZWE Роденден Ден Подарок од не ' Рѓосувачки Челик Anklets За Жените Нога Синџир Сребрена Боја Лубеницата Нараквици Нога Накит

ICFTZWE Роденден Ден Подарок од не ' Рѓосувачки Челик Anklets За Жените Нога Синџир Сребрена Боја Лубеницата

DEN 78.00
DEN 96.00

Количина на стоки
Достапно


DIANSHANGKAITUOZHE Мајки Ден Подарок од не ' Рѓосувачки Челик Anklets За Жените Нога Синџир Сребрена Боја Лубеницата Нараквици Нога Накит

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ICFTZWE
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Должина:
15+5 cm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
a047
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Производот:
anklet
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
експрес:
бесплатен превозот од кина пост воздух mail
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман,Годишнина,Матура,Спорт
Пол:
Жени,Мажи,Девојки,Момчиња,Унисекс,Љубовници
Боја:
Злато Сребро.
Е Прилагодена:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат