.

.

New
Вистински Фото бал Лажичка Вратот Чипка кралската Воз венчаница 2017 Нов Со Beaded Appliques Кристали mariage Свадба Наметки

Вистински Фото бал Лажичка Вратот Чипка кралската Воз венчаница 2017 Нов Со Beaded Appliques Кристали mariage

DEN 16066.00
DEN 31502.40

Количина на стоки
Достапно

Почитувани Вредни Клиенти, Поради Кинески Пролетниот Фестивал, Што ќе биде на одмор од Февруари 5-ти до 28, ве Молиме да се свесни дека,Секое купување во текот на овој период, ние нема да се справи со неа до Февруари 29, 30-45 работни дена ЕКСТРА време ќе биде потребно за свадба фустан, Додатоци ќе бидат исклучени. Ние ќе ги ажурира точната брод датум по што се на должност.Брзаат цел нема да бидат обработени за време на празник време.Го цениме вашиот разбере, ќе на сите вас среќна нова година! Dressimade
Белешки пред да ги купите предмети
1. Начин На Плаќање И Плаќање Време (Кој Метод Ќе Сакаат)
2. Вашиот Настан Датум (Кога Сте Биле Тоа)
3. Вашиот Примачот Адреса (Име, Телефонски Број, Улица, Град, Држава, Земја, Поштенски Код,Ја Вредноста Што Сакате Да Ни Пишуваат За Конкретна Компанија Се Лизга.) 4. Вашиот Поврзете Начин (whatsapp, viber, е-пошта, Телефон, Skype, Trademager, Msn, QQ, .)
5. Боја Број (Одберете Од Нашата Вистинска Боја Шема)
6. Модел Не (Нашата Стока Код)
7. Hemline/Воз (Кат Должина, 30cm Воз, 50cm Tain, Повеќе Од 50cm Треба Такси..)
8. Назад Дизајн (Чипка, Патент Нагоре, Клучалката, Копче За..)
9. Вашата Други Requirment За Дизајн, Додаток За Во Автомобил.
10.Големина (Се Провери Или Да Се Измери Според Нашите Големина На Табелата Во Однапред Pls)
* Биста
*Половината (обично 18cm под биста точка.)
*Колкот (обично 40cm под биста точка.)
*Рамо До Биста
*Рамо До половината
* Шупливи Да Полите (На Здолниште Пред Без Чевли)
* Природни Висина
*Чевли Пета Висина
11.Екстра Големина (Некои Dreses Треба Јакна Или Ракави, Треба Големина Како Што Е Подолу)
* Рамо До Рамо
* Арм Должина (Должина На Ракав)
* Bicep
*Биста Точка
12. Посебни големина (ако големината на биста или стомакот или хип е голема, треба големината подолу)
*Под биста
*Големина arround папокот.
*Под хип
Фото Шоу
*Боја Шема*
*КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ*
Испорака Детали
20-35 работни дена по плаќање примени, или во зависност од количеството
(за раш цел, pls се распрашува)
Превозот начин и Време
*ЛОКАЦИЈА ЗА ПОДИГНУВАЊЕ НА 3-5 DAYS
*FEDEX 4-12 DAYS
*ПРОЗОРЦИ 3-7 DAYS
*ТНТ 3-7 DAYS
*EMS 7-15 DAYS
*ARAMEX 4-7 DAYS
Марка : превозот времето е помеѓу различни земји . времето погоре се вообичаените време.
Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја .
Начин На Плаќање
*Western Union
*Банкарски Трансфер
*Пари Грам
*Плаќаат Преку Aliexpress
*На Други Начини На Плаќање Начин Сакате Pls-Мејл Мене
Означете : За мали цел целосно плаќање мора да бидат прочистени пред продукција
*НАШИТЕ ЗБОРОВИТЕ*
Кога у место со цел, pls обезбеди точно големина и боја у сакате , и вашите посебни барања .
Ние прифаќаме мала промена, исто така,! Само се чувствуваат слободни НИ e-mail !
Сакаат добра долго соработка брод со u !^_^
Кога ќе љубов нашата работа, pls не заборавајте да ни даде на секои пет ѕвезди повратни информации! Вашиот добар коментар е најдобра поддршка за нашите работници! За било какви прашања јас може да ви помогне кога ќе примите фустан, pls контактирајте со нас однапред пред коментар, благодарам u!

Карактеристики на стоката

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Воз Должина:
Кат Должина, 50cm, 100cm, 200cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Декорација:
Нивоа,Цвеќиња,Sequined,Beading,Лак,Бисери,Чипка,Кристал,Возбудува,Appliques
Воз:
Катедрала/ Кралската Воз
Бренд Име:
AOLANES
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
W403
Назад Дизајн:
Ланче
Моден Елемент:
Гроздобер
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Деколте:
Лажичка
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Sleeve Должина(cm):
Половина
Половината:
Природни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат