.

.

New
Црна боја Лесна поместена panty Bottoms Up задник дебели хип panty дното хип подлога panty buttock до panty Телото Обликување кратко сет

Црна боја Лесна поместена panty Bottoms Up задник дебели хип panty дното хип подлога panty buttock до panty

DEN 473.00
DEN 860.16

Количина на стоки
Достапно


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Половината Хип Должина S 55-61 80-86 27 M 61-67 85-93 28 L 67-73 90-98 29 XL 73-79 95-103 30
Мерење Во Инчи Големина Половината Хип Должина S 21.7 - 24.0 31.5 - 33.9 10.6 М 24.0 - 26.4 33.5 - 36.6 11.0 L 26.4 - 28.7 35.4 - 38.6 11.4 XL 28.7 - 31.1 37.4 - 40.6 11.8

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
Mid-Calf
Бренд Име:
mozhini
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Микрофибер,Полиестер
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
згусне гаќи
Ткаенина Тип:
Сатенски
згусне хип panty:
поместена хип гаќи
згусне гаќи:
поместена panty
дното хип до panty:
дното хип panty
топ хип panty:
подлога врвот хип panty
секси хип panty:
секси врвот хип panty
поместена врвот хип panty:
Секси Хип поместена гаќи
Shaper Секси Boyshort Гаќи:
лажни хип panty
Притисни До Поместена panty:
притисни до згусне panty
телото обликување долна облека:
поместена хип долна облека panty
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат