.

.

New
(TopFurMal) Дама Мода Вистински Плетени Зајакот Крзно Вест Waistcoat Raccoon Крзно Јака Жените Вистинско Крзно Gilet Тенок Outerwear LF4019

(TopFurMal) Дама Мода Вистински Плетени Зајакот Крзно Вест Waistcoat Raccoon Крзно Јака Жените Вистинско Крзно

DEN 4554.00
DEN 8592.00

Количина на стоки
Достапно


Вистински Зајакот Крзно Вест
Големина На Табелата
(мерење од страна на страна,тоа е многу нормално за 1-3 CM разлика)
Големина S M L XL XXL 3 XL Должина(Tassels) 52 CM 53 CM 54 CM 55 CM 56 CM 57 CM Биста 88 CM 92 CM 96 CM 100 CM 104 CM 108 CM Рамо Ширина 36 CM 37 CM 38 CM 39 CM 40 CM 41 CM

Карактеристики на стоката

Големина:
S Vest Bust 88CM, M Vest Bust 92CM, L Vest Bust 96CM, XL Vest Bust 100CM, 2XL Vest Bust 104CM
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Тип:
Без Ракави Вест
ЗанаетТехника:
Плетени
Материјал:
Зајакот Крзно,Raccoon Куче Крзно
Стил:
Комбинација Крзно
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
Topfurmall
Број На Модел На:
LF4019
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Крзно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Маскирани:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат