.

.

New
заспаната Убавица варијации професионални туту балет cosutmes Raymonda возрасни класичен балет туту nutcracaker сина SB0058

заспаната Убавица варијации професионални туту балет cosutmes Raymonda возрасни класичен балет туту nutcracaker

DEN 21552.00

Количина на стоки
Достапно


Ние сме во можност да организира испорака до сите краишта на Светот.
Напомена : Балет туту одлуки е високо професионална работа , општ случај : туту'size е одлучено од страна на висина големина (висина не е иста, здолниште должина и здолниште слој не е иста,исто така ), но ако сакате да се добие опремени туту ние препорачуваме на нашите сопствени направени,тоа трае околу 20 работни дена по приемот на точната големина.
Објектот ќе бидат означени како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК и ПОТЦЕНЕТИ во фактура за да се помогне во избегнувањето на царина .
Љубезно ве молиме да остави позитивни повратни информации со 5-ѕвезда ако сте задоволни со купување. Назад Должина : Стави на јаже или лента на најмалиот дел на половината (softest дел на половината).
Кога објектот е доставена, ние ќе ви испратиме следење на број.
О ur PAYPAL за плаќање сметка е
Стр закуп кажете ни ја вашата неуспехот цел број по уплатата . Како што се настанување на ткаенина и чипка недостаток, ние ќе користат слична боја на ткаенина и чипка обработка , туту стилови и целокупната чувство не ќе бидат погодени, ве молиме остатокот увери! (специфични за вашата потврда) Во прилог на постојните работилница стил,ние, исто така, обичај прави според преземање на слики или слики , ние ќе ви даде максимален ефект според слики, специфични цена според стокови и поинаку не е договорено.
4) Превозот Брзина : D : D ХЛ >ЕМС>EPACKET> Кина Пост Воздух Mail
5) Ако многу итна потреба производи, ве молиме да изберете локација за подигнување на превозот начин
Ако не успеа да се користат горенаведените метод на плаќање,
Можете да платите на плаќање на нас од страна на СТР AYPAL ,. Ние ќе го промени tutus според вашите барања. Колковите : Мерка најголем дел од хип.Назад Должина е вертикална снимени од истакнати коска на половината линија
2016 ГОДИНА НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ
парче парче парче парче парче парче парче парче
поврзани производи
парче 40 парче торба парче 8 парче парче
Превозот методи : DHL, EMS, Epacket и Кина Пост Воздух Mail.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас и целосно да ви помогнат во целиот процес.
1) EMS и e Packet : 5-10days
2) Кина Пост Воздух Ма il : 10-25days, во зависност од различни региони.
Ако y ou имаат и други прашања или сакате да го купите во големи количини, ве молиме да бидат слободни да контакт. Everthing поврзани со превозот се згрижени од нас.
Сите ТУТУ големина според количината на прилагодување, подесување на големината на 1-3cm. прво на сите, не носете облека или само да се носат leotards (особено не може да се носат градници)
2.
3) Нормално ние ќе го избере ЕМС или epocket forsmall цел, во зависност од цел износ. Не текот на облека. Половината : Мерка околу најмалиот дел на половината. Видно коска се наоѓа на задната страна на вратот, откако таа ја наведна главата.
Кориснички туту попуст не се промени,ве молиме да се разбере. Без Нервози Е Потребно!
Времето за испорака зависи од 7working дена до 30 работни дена за различни предмети(класични
Балет туту потребите 30 работни дена,dancwear и чевли потребите 7~15 работни дена). Дебелина : Дебелина во табелата е "половина дебелина". Тоа е само направено за да мерења, ве молиме да ни понудат мерки како што се бара : висина, полн биста, половината,полн колковите, целосна дебелина, назад во должина Cm.
Големина мерење метод :
1.
Ве молиме контактирајте со нас за враќање или замена ако не сте задоволни со она што го добив. (Ако количината е голем, времето на испорака ќе се прошири наназад ) Балет туту се рачно изработени, ако имате било какви барања или предлози, ве молиме да разговараат со нас.

Карактеристики на стоката

Големина:
custom made
Бренд Име:
swangirldance
Материјал:
Spandex,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SB0058
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Стил:
Балет Танц
Возрасни големина:
XS/S/M/L/XL/2XL
Детето големина:
8/10/12/14/16
Почетна страница:
www.swangirl-dance.com
Други бои произведени:
Yes
Здолништа:
10 слоеви на tulles
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат