.

.

New
ZJ9023 година Нови Акции НАС Големина 2-26 Бело/боја на слонова коска Pleat Beading Кристална Топка Свадба Облечи Невестата Фустани

ZJ9023 година Нови Акции НАС Големина 2-26 Бело/боја на слонова коска Pleat Beading Кристална Топка Свадба

DEN 3801.00
DEN 5279.52

Количина на стоки
Достапно


Експрес : зема 5-12 дена да пристигне
Воздухопловната : зема 11-40 дена да пристигнат.
За да се осигурате дека сте ја примите вашата цел данок на увоз доход, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас за враќање RMA Бр. и адресата на станот во рок од 7 дена по сте го добиле фустан. Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност
Се надеваме дека сте задоволни со нашата фустан и услуга. Ако има нешто проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да ви помогне. 1. Трговија на големо добредојде, повеќе квалитет повеќе попуст.
2. Ние снабдување се откажат превозот услуга.
3. Ние снабдување на ОЕМ и сопствени направени услуга, без минимум цел количество.
Нашите работно време :
Понеделник - Сабота
Сите пораки ќе бидат replyed во рок од 24 часа. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што побрзо.

Карактеристики на стоката

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Meyisha
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Beading,Чипка,Кристал,Appliques
Моден Елемент:
Гроздобер
Силуета:
Бал
Воз:
Никој
Број На Модел На:
ZJ9023
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат