.

.

New
Mochilas Логорување на Отворено Rucksack Ранец Велосипедизам Велосипед Возење Пакет Travel Mountaineering Торба Ранци Хидратација Пакети 12l

Mochilas Логорување на Отворено Rucksack Ранец Велосипедизам Велосипед Возење Пакет Travel Mountaineering Торба

DEN 781.00
DEN 1420.80

Количина на стоки
Достапно

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот беше донесено. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите предмети се гарантира 100% нов и е во добра состојба, неискористени.
LOCALLION 12 L Ultralight Отворено Ранец за возење Велосипед Возење Велосипед Патување Mountaineering Торба Ранци Хидратација Пакети ПРОИЗВОД СПЕЦИФИЧНИ ПАРАМЕТРИ Бренд Локалните Лав Модел LK515
Материјал Полиестер Големина 12 L 30*40*6cm (Должина*Висина*Дебелина) (1cm=0. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. S : бруто тежина на парцели може да се разликува поради различни пакување или некои други можни фактори. Компактна големина, безбеден и лесен за употреба.3937 Инчи) Капацитет i Pad, Промена Облека, Мобилен Телефон, Вода Торба, Секојдневно Козметика, Шишиња со Вода Структура Патент Отворање Дизајн Голем Капацитет и Мулти-Џебови Дизајн Пакет вклучуваат 1 x Ранец (Вода, торба не се вклучуваат) Карактеристики : 12 L велосипедизам ранец, направени од ultralight водоотпорен материјал.
3) Ако не успеа да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Погодна за активности на отворено како велосипедизам, рок-маратон и пешачење, итн. Прилагодливи рамо, рака и половината рака за да одговара на вашите потреби. Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои забранети земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2. Нашата цел е 100% потрошувачите задоволство!
7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. На задната страна има екстра баласт за максималната поддршка и утеха. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Посебни дупка дизајн за вода за пиење торба (НЕ се вклучени). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде било несреќен повратни информации, ние може да се реши вашите грижи за твоите најдобри задоволително!
. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
LK515-12L
Функција:
Велосипедизам ранец
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LOCALLION
Ранци Тип:
Softback
Дожд Маска:
No
Материјал:
Полиестер
Функција:
лесни полиестер жените&мажите ранец за Велосипедизам
Телото Материјали:
Висока Густина Полиестер
Големина:
30406cm (LengthHeight*Thickness) (1cm=0.3937Inch)
Бои:
Црвена/Зелена/Розова/Сива/Сино
Пол:
Унисекс / Жена Женски / Човек Машки
Капацитет:
iPad, A4 Портфолио, Мобилен Телефон, Паричник Картички, Секојдневно Козметика
Тип:
Унисекс Туристички Ранец /Велосипедизам Ранец / Велосипед Rucksack
квалитет:
Одлични А+++
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат