.

.

New
Нови Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Занаетчиски Везови Апстракт На Животните Глава Уметности И Занаети Шиење Елени Везана Мозаик Боја

Нови Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Занаетчиски Везови Апстракт На Животните Глава Уметности И Занаети

DEN 1103.00
DEN 2206.08

Количина на стоки
Достапно


добредојдовте на
shanshiyoupin продавница
SHAN ШИ ЌЕ го PIN-от е одличен бренд кој се залага за брилијантен и висок квалитет на производот, имаме сопствена фабрика со животната средина целосно смола Дијамант,увоз висока прецизност Печатач ,моќен дизајн тим и по-продажба на тимот, Овој бренд на производи што се продаваат во повеќе од 50 земји и регионот,повеќето од клиентите, како тоа толку многу.
Нашата фабрика се фокусираше на дијамант paiting крстот sticth за 8 години , и добро корисничко искуство е нашата компанија извршување .хуманизирано дизајн , така што Уметност orginates од животот, но, поголеми од животот. дијамант paiting крстот sticth се појави во нашиот живот, изберете стил ви се допаѓа и да се направи тоа, ќе биде задоволство за долго време.
Бренд име : SHAN ШИ ЌЕ PIN
Примена : home/хотел/канцеларија декорација & подарок
Дијамант type : Full Посебен Круг Дијамант
Дијаметарот на дијамант : 2.8 mm
Платно големина : 90 X40 CM 120 X55 CM 150 X70 CM
На големина на слика : 86 X36 CM 116 X51 CM 146 X66 CM
За shippment
Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), повеќето земји бесплатен превозот од Aliexpress stardard превозот.
Време на испорака : За 7-15 дена. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
За нас
Ние се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!

Карактеристики на стоката

Големина:
Full 90X40cm, Full 120X55cm, Full 150X70cm
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
SHANSHIYOUPIN
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
реден број:
A6266
Големина на слика:
86X36CM 116X51CM 146X66CM
Платно големина:
90X40CM 120X55CM 150X70CM
Алатки:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Дијамант Тип:
Целосна Дијамант+AB Дијамант
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
Применливи Простор:
Спалната Соба & Дневна Соба
Тип:
Животно DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
Повеќенаменски:
Спалната Соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија/Хотелот/Ресторан/Лента
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат