.

.

New
Гроздобер Бохемија Црна Чипка Фитили Обетки за Жените Партија Додатоци Лето Кука Обетки 1008

Гроздобер Бохемија Црна Чипка Фитили Обетки за Жените Партија Додатоци Лето Кука Обетки 1008

DEN 72.00

Количина на стоки
Достапно


ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ СО КУПОНИ
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
ПЛАЌАЊЕ
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, JCB, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ја примиле својата цел.
ПРЕВОЗОТ
1. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
2. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
TDQUEEN
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
1008
Материјал:
Чипка
Обликотшема:
Растенијата
Пакување:
Независно од пакување
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат