.

.

New
JINAO Чисто ЗЛАТО Боја & СРЕБРЕНА Позлатен Хип Хоп Grillz Микро Отвори CZ Злато Fang Врвот и Дното GRILLZ Устата и Забите Скари Вампир Сет

JINAO Чисто ЗЛАТО Боја & СРЕБРЕНА Позлатен Хип Хоп Grillz Микро Отвори CZ Злато Fang Врвот и Дното GRILLZ Устата

DEN 541.00
DEN 1151.52

Количина на стоки
Достапно


JINAO НОВИ Grillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Бренд вовед
JINAO е нашата ексклузивно и ние се специјализираат во мода и добар квалитет на производите. Имаме за цел да обезбеди на нашите клиенти со квалитетни производи и најдобра услуга.
JINAO-Гаранција
1. Производи се продаваат во нова состојба
2. Ние ќе останеме во контакт со вас пред и по купувањето.
3. Ако примите стоки и не се задоволни со нашите производи, ние вети на 90-ден гаранција.
По продажба на услуги
Ние ќе останеме во контакт со вас пред и по купувањето. Ако имате било каков проблем, ве молиме да ни оставите порака. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа.
Без никел 18k злато позлата текот на месинг. Силиконски калапи бар и едноставни упатства. НОВ & ЛЕДЕНИТЕ СЕТ! 210 СИМУЛИРАНИ ДИЈАМАНТИ! НЕ НЕУРЕДНА КАЛАПИ! Лесно да се вклопи во пет минути користење на топла вода. Игра видео погоре и да ја добиете вашата песјаци на! Ова целосно iced надвор grillz поставите доаѓа со врвот и на дното парче направени од месинг јадро обложено со премиум 18k злато позлата. Овој сет карактеристики на Вампир Дракула Песјаци е уникатно iced надвор. Овој сет е вистинска ледена, со целосно покриени фронт со јасно симулирани дијаманти, сите професионално сет со рака. Нашите grillz се доведе и никел слободни. Ќе го добиете истиот изглед и се чувствуваат како вистински grillz без да се прекрши вашиот паричник. Вистински може да се чини илјадници vs дел од цената. Нашите 18k Злато Вампир Дракула Родиум Prongs Песјаци Grillz Поставени се направени со висок квалитет на материјалите. **Напомена** Овие grillz се наменети за декорација и забава цел само. На grillz не се наменети за исхрана. Овие производи се продаваат како што е, без гаранции од било каков вид. Поради природата на овој производ, не се враќа, или размена се е дозволено, па ве молиме да се свесни за тоа пред да ги нарачате. Ние нема да бидат одговорни за било какви штети од било кој вид кои произлегуваат од употребата на овие grillz вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на инцидентни, казнени или случајни штети.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс,Жени,Мажи
Обликотшема:
Скелетот
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Број На Модел На:
G-054-Вампир
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Хип/Рок
Метали Тип:
Бакар
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат