.

.

New
CMJ8470 Висок Квалитет Millefiori Стакло Cremation Накит Keepsake Urns Накит Срце Облик Pendant Ѓердан Шарм

CMJ8470 Висок Квалитет Millefiori Стакло Cremation Накит Keepsake Urns Накит Срце Облик Pendant Ѓердан Шарм

DEN 397.00
DEN 397.44

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на Нашата Продавница WWelcome на нашата Продавница Да ги Најдете вашите Најчесто поволни Спомен Накит
EEEw E WWelcome на нашата Продавница Да ги Најдете вашите Најчесто поволни Спомен Накит
======================================================================================================================
Производот Се Покаже
======================================================================================================================
Опис
100% Сосема Нов
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Боја : како на сликата
Тежина : 0.016 kg
Синџир : 20 инчи Змија Синџир
======================================================================================================================
Функција
Никел и олово слободни ,Тоа сосема нема да произведе никакви несакани ефекти за Човековото Тело.
Водоотпорен ,Полиран ,Сјајна Површина Pendant .
Издржливи, Unfade,Не-алергиски,Не-деформација,Заштита на Животната средина.
Лесен За Употреба , Тоа изгледа Убава за сите ваши одговараат Совршено .
======================================================================================================================
Функции
Спомен Накит ,Тоа designes да се стави количина на пепел во внатрешноста за Љубов ,домашно Милениче ,итн. Оваа Pendant може да содржат мали делови на cremated останува, заклучување на косата или сушени церемонијалниот цвеќиња. Слично на пепел locket, или lockets за пепел, ова keepsake пепел се вметнува во cremation ѓердан и затворени од страна на навој завртка.Без Разлика на што се носат или да чувате во чување на Накит Кутија ,Својата Дефинитивно еден од Одличен начин да се запаметат вашиот близок .
======================================================================================================================
Пакување
1.ПП торба , обично ние ќе го користат ПП торба .потоа во заштита Меур вметната Надвор Превозот Пакување.
2.Црна Подарок Кутија ,Купувачот, исто така може да го избра подарок кутија, кога ќе ги нарачате.
======================================================================================================================
Плаќања
Ние прифаќаме сите Плаќања преку aliexpress преку безбедни плаќања Зачувам .Pay Pal, Visa ,Master card,
Запад Унија и Банката пренос исто така е достапен.
======================================================================================================================
Превозот
1.Ние ќе испрати накит во рамките на 2-4 дена откако ќе се плати. И таму ќе се земе пати за време на празници или топла
продажба сезона. па кога ќе немаат примено ,ве молиме контактирајте со нас за помош пред да одите со спорот со цел .
2.Можете да изберете Кина Пост Воздух Mail ,E-Пакет , Express( DHL, UPS-от, Fed Ex ,ТНТ,ЕМС) за испорака .
3.Брза испорака Express , треба дополнителни превозот цена . Ако вашата цел е повеќе од $100, вие исто така може да ни остави
порака, а потоа можете да уживате во слободен брза испорака Express .
Кина Пост Воздухопловната : 15-35days., Бесплатен Превозот
Epack : 7-15days ,Дополнителни превозот цена
International Express : 4-7days,Околу $18
======================================================================================================================
7 дена Наплата на услугите
Можете да добиете 100% Полн со пари наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или
вие сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде
100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по
комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е, вие не ќе го изгуби

Карактеристики на стоката

Главниот Камен Боја:
Pendant само, Pendant со Синџир, Ѓердан Кутија Инка, 5Pcs Pendant Само, 10Pcs Pendant Само
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
CMJ8470
Бренд Име:
impressjewelry
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Pendant Големина:
20mm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
прилагодено лого:
ласерски или врежани како вашето барање
ОЕМ И ODM:
на располагање
Pendant капацитет:
1 кубни инчи
Функција:
пепел носителот
Главниот Камен:
Кристално
Накит Тип:
cremation накит за пепел
Продажбата на начин:
фабриката директно
боја:
сребро,злато,розово злато,црна,розова и сл.
Тежина:
about 15-25 g
Должина:
50 cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат