.

.

New
ПВЦ DC24V 2 начин Електрични Топката Вентил,DN20 G3/4 Пластични моторните вентили

ПВЦ DC24V 2 начин Електрични Топката Вентил,DN20 G3/4 Пластични моторните вентили

DEN 3119.00
DEN 3119.04

Количина на стоки
Достапно

ПВЦ DC24 V 2 начин Електрични Топката Вентил,DN20 G3/4" Пластични моторните вентили Производот detials : Производ големина : NPT/BSP 3/4 " Максимален работен притисок : 1.0 MPa Циркулација медиум : Течност и воздухот Оценет напон : DC24 V Жици за контрола методи : CR2-01,CR3-03,CR5-01,CR7-03 Жици струја : ≤ 500 MA Тело материјал : ПВЦ Отвори/Затвори време : ≤ 15 S Живот време : 100,000 кругови Actuator meterial : Инженерство Пластика
Запечатување meterial : EPDM & PTFE
Actuator ротација : 90 ° Средина температура : -15 °~50 ° Течни температура : 2 °~95° Прирачник замени : НЕМА Индикатор : Да Заштита : IP67 Жици дијаграм
Ве молиме имајте во предвид вашиот тип на контролата и напон,ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Спецификација:
DN20
Напон:
24V
Жици За Контрола На:
CR02, CR03, CR05, CR07
Бренд Име:
ILSY-IVA
Структура:
Топката
Материјал:
Пластични
Притисок:
Среден Притисок
Број На Модел На:
T20-P2-В
Standard or Nonstandard:
Стандард
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
Порт Големина:
DN20
Извор На Енергија:
DC
Actuator Режим:
Со Настава
моќност:
Електрична енергија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат