.

.

New
40pcs/многу Металик Боја Гел Пенкало за Училиште & Канцеларија Пишување Стационарни , Металик Знак Пенкало за Бизнис

40pcs/многу Металик Боја Гел Пенкало за Училиште & Канцеларија Пишување Стационарни , Металик Знак Пенкало

DEN 633.00
DEN 744.00

Количина на стоки
Достапно

40pcs / многу Мастило боја : Црна (0.5 mm) 15.3 cm/еез во должина од 4 Penholder бои за вашиот избор
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Карактеристики на стоката

Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
GLP084
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат