.

.

New
Бесплатни Брза Испорака трговија на Големо 100PCS Многу 925 Фунта Сребрен Накит DIY Наоди Малку Кауција Кука Earring Earwires За Монистра

Бесплатни Брза Испорака трговија на Големо 100PCS Многу 925 Фунта Сребрен Накит DIY Наоди Малку Кауција Кука

DEN 517.00
DEN 783.36

Количина на стоки
Достапно

Дизајн Beading Накит Наоди 100 PCS Имитира Дијамант Кубни Циркони Имитација Cz Слива Цвет Камен За Earring Една Дупка 9.80 трговија на Големо 1000 PCS Многу Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Наоди DIY Студ Обетки Уво Pin Назад Тапа Поевтини Settings 12.99 Акции Бесплатен Превозот 1000 PCS Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Наоди DIY Студ Обетки Уво Со Назад Затка Пост Pin DIY 12.80 Слободни Брзо Брод Накит Наоди Sterling Silver Позлатен француски Обрачот Круг Кука Earring Earwires DIY Дизајн Кристал Камен Накит 9.50 Слободни Брза Испорака Изработка на Монистра Накит Додатоци Наоди 925 Sterling Silver Кука Earring Малку Мазна Уво Жици Жените Подарок 15.99 Слободни превозот на Големо 1000 PCS топката кука обетки 19mm 925 sterling silver earring куки со топката накит додаток наоди 30.53 DIY Накит Наоди трговија на Големо 100 PCS Многу 925 Фунта Сребрен Накит Наоди Малку Кауција Кука Earring Уво Жици Кристал Монистра 12.80 трговија на Големо 100pcs 18 инчен вистински кријат јаже ѓердан синџир јаже кожа ѓердан синџир јаже 29.47
Големина : Како на сликата
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Sterling Silver
Quantites : 100pcs(50 Pairs)
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Бесплатен Превозот се очекува примерок цел ! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput.
Ви благодарам многу.
Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате некоја За Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Дејвид Накит е професионална накит компанија во Жен Шен Градот. Како производител и веледрогерија, на различни накит(мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!

Карактеристики на стоката

Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
JEXXI
Материјал:
Злато Позлатен
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Парична казна или Моден:
Парична казна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат