.

.

New
1PCS Круг Дното Тест цевки лабораторија 40x200mm чисто стакло рамна глава

1PCS Круг Дното Тест цевки лабораторија 40x200mm чисто стакло рамна глава

DEN 362.40

Количина на стоки
Достапно

1 PCS Круг Дното Тест цевки лабораторија 40x200mm чисто стакло рамен главата Секој обид за 1 buc!!!!
КОЛ : 40mm
L : 200mm
Боја : јасно

Карактеристики на стоката

Класификација:
Тест Цевка
Бренд Име:
oze19921102
Број На Модел На:
30x200mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат