.

.

New
Оригинална Опрема одговара за Duplicator RISO MZ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Оригинална Опрема одговара за Duplicator RISO MZ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 4800.00

Количина на стоки
Достапно


Оригинална Опрема
одговара за Duplicator RISO MZ
НЕ :
САМО ЗА УПОТРЕБА ВО MZ
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
JTJDEQ
Број На Модел На:
MZ
Материјал:
пластични и имајќи
боја:
Бела
Пакување Детали:
Неутрален Пакување
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат