.

.

New
шминка четки 1PC Маска Четка Дрвена Рачка Лицето се Соочуваат со Кал Маска Мешање Четка Козметички Шминка Комплет ar12dropship

шминка четки 1PC Маска Четка Дрвена Рачка Лицето се Соочуваат со Кал Маска Мешање Четка Козметички Шминка Комплет

DEN 67.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


1 PC Маска Четка Дрвена Рачка Лицето се Соочуваат со Кал Маска Мешање Четка Козметички Шминка Комплет Levert Dropship
Функција :
Количина : 1pc
100% нов и висок квалитет!
Материјал : Силика гел
Коса Должина : 3.1 cm
Вкупна должина : 13.7 cm
Тоа е лесен за лесно носење.
Тоа е мора да се има убавина алатка за секојдневна нега на кожата.
Оваа четка карактеристики професионален квалитет и парична казна изработка.
Направени се од високо-квалитетна коса, мека четка е удобен за користење.
Тоа е погоден за професионални салон или домашна употреба.
Ергономски се справи со е удобно да зафат.
Пакет Содржина :
1x Маска Четка

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Шминка Четка
Четка Материјал:
Силикони
Бренд Име:
OutTop
Рачка Материјал:
Пластични
Се Користи Со:
во прав
Материјал:
Синтетичка Коса
Количина:
1 buc
Големина:
Refer to details
Број На Модел На:
01
Тип На Објект:
маска четка
боја:
како се покаже слика
Коса должина:
3.1 cm
вкупна должина:
13.7 cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат