.

.

New
#50 орален секс кукла главата реални целосна силикони секс љубов за 135cm/140cm/148cm/153cm/152cm/155cm/158cm/163cm/165cm/170cm

50 орален секс кукла главата реални целосна силикони секс љубов за 135cm/140cm/148cm/153cm/152cm/155cm/158cm/163cm/165cm/170cm

DEN 8611.00
DEN 14352.00

Количина на стоки
Достапно


Топла продажба на секс кукла главата за возрасни мажи што имаат секс кукла
50# орален секс кукла главата, реални целосна силикони секс љубовта кукла главата за 135-170cm тело висок квалитет
Оваа 50# глава може да ја собере на SY кукла тело :
135cm секс кукла
140cm секс кукла
145cm секс кукла
148cm секс кукла
152cm секс кукла
155cm секс кукла
156cm секс кукла
158cm секс кукла
165cm секс кукла
170cm секс кукла
Употреба и Maintainace
1. Ве молиме да не ја користите оваа кукла за чија тежина е повеќе од 150kgs.
2. Ве молиме чувајте го подалеку од sharps.
3. Ве молиме чувајте го подалеку од мастило стоки како весник итн.
4. Ве молиме носат светло обоени алишта за тоа.
5. Ве молиме чувајте го подалеку од директно сонце.
6. Ве молиме чувајте го подалеку од дофат на деца и домашни животни.
7. Ве молиме чисти и стерилизирате пред или по употребата.
8. Ве молиме да се стави некои секс лубрикант во своите дупки за време на употреба.
9. Ве молиме не го задржи висок лимит претставува преку скелет и зглобови за долго време.
10. Ве молиме да ги измие телото со сапун или бања пена на секои 30 дена и да ја задржите својата глава далеку од вода.
11. Ве молиме чисти своето лице преку влажна крпа.
12. Ве молиме сува тоа преку крпа и го стави некои бебе моќ на својата кожа после чистење.
13. Ве молиме да го користите топла крпа на помалку од 60 степен да се покрие својата кожа за 10 минути ако имаат брчки на својата кожа.
14. Ве молиме исчистете и исушете го со влажна крпа и употреба на лепак да се поправи, доколку имаат некои малку штета на својата кожа.
Како да Инсталација (ако имате кукла тело, можете да ја инсталирате на раководител на телото)
Превозот Информации
ние и ветуваме да брод вашата стока во 7 дена по recieving на вашата исплата, доколку купите повеќе предмети превозот заедно, ве молиме љубезно се направи нарачката и контактирајте со нас да се комбинираат на превозот обвиненија за вас. Ве молиме имајте на ум дека вие сте одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки. Објектот на Локација во Кина. International shipping ќе трае подолго време отколку за домашните, и превозот може да биде одложен поради курирска компанија, ги локалните обичаи/давачки и некои други несигурности (празници, настани). Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош .

Карактеристики на стоката

боја:
бела кожа, природна кожа, кафена кожа, тен на кожата
Тип На Објект:
Секс Кукли
Број На Модел На:
#50
Материјал:
TPE
Бренд Име:
Ailijia
Сексуално Сугестивна:
No
Нето тежина:
2kg
Боја на кожа:
бела/физичко/brown/тен
Пакет:
цврста картонска со polyfoam
боја на очите:
Браун/Црно/Сино/Зелено
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат