.

.

New
BlingZircons Marquise Намали Кубни Циркони Долго Намалувањето Убава Свадба Обетки За Свадба Бижутерија Додатоци E030

BlingZircons Marquise Намали Кубни Циркони Долго Намалувањето Убава Свадба Обетки За Свадба Бижутерија Додатоци

DEN 569.00
DEN 758.40

Количина на стоки
Достапно


Точка Име : Bling Zircons Бренд на Луксузни ААА+ Кубни Циркони Жените Свадба Накит CZ Кристал Голема Ѕвезда Долго Капка Обетки За Невести E007 Бренд : Bling Zircons Предмет Тип : Marquise Долго Dangle Булчински Обетки Материјал : Кубни Циркони Главни Бои : Бела Earring Големина : 6.4 cm

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
E030
Пол:
Жените
Обликотшема:
самовила
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Метална боја:
сребрена боја
Циркони Камен Боја:
Јасно Бела
дизајн за:
Бохемски, Американски, Корејски, Европски, Италијански, Африка
Камен Материјал:
Кубен Циркони Кристално
Подарок за:
Ќерка , Сопруга , Пријателка, Жени, Девојки ,Љубовници
Жените Earring Квалитет:
Луксузна Marquise Капка Dangel Обетки /Мода/ Познатиот
Повод:
Секојдневно, Роденден, Вечера, Свадба, Шопинг, Банкет
обетки големина:
6.4 cm
Точка име :
Свадба Свадба Обетки ,Долго Намалувањето Earring
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат