.

.

New
Висок квалитет на Авто резервен дел VE главата роторот 1468334595 погоден IVECO

Висок квалитет на Авто резервен дел VE главата роторот 1468334595 погоден IVECO

DEN 2187.00
DEN 2700.00

Количина на стоки
Достапно

Descripation
ПЕТ Роторот Глава 1 468 334 595 погоден IVECO
пакување
Услови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание :
-> Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете E-EMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
-> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.
-> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.
-> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.
Ова е многу importent за царинење.
(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу US$10-САД$35. инаку,ние ќе го промени превозот методи .
(3) ако купувачи имаат посебни барања за прогласи вредност ве молиме оставете порака.
(4) Купувачот е одговорен за царинење. Купувачите ги сноси сите на косата, ако не се справи со царинење во време или да одбие да потпише договор за пакетот.
(5) Предметите ќе биде само превезува по плаќање.
(6) За безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
Транспорт
DHL ТНТ ЕМС FEDEX, итн
Компанијата Информации
1.Основана во 1952 година,Donggang Weiyuan Вбризгување на Гориво Опрема Копродукции,Ltd. е еден од најпознатите manufatures на системи за вбризгување на гориво опрема во Кина.
2.Имаме повеќе над 60 години искуство во producting инјектори, plungers, млазници, испорака вентили, молив млазници, поправка колекции, хидраулични шефовите на ПЕТ distaibutor пумпи.
3.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.
4.Alibaba Assesed Снабдувач!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
WY
Поставување на Возило:
моторот
Материјал Тип:
висок breaing челик
Земја/Регион на Производство:
Shenyang Кина
Објектот Должина:
10
Објектот Ширина:
10
Објектот Тежина:
2.06
Објектот Висина:
10
Производителот Дел Број:
1468334595
Специјални Функции:
погоден IVECO
Дел Име:
Шефот на роторот или пумпа
О. е. Не:
1 468 334 595
Примена:
Iveco
сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
право на ротација
Спецификација:
4/11 Р
Цилиндар:
4
Поставување на Возило:
моторот
Транспорт:
DHL ТНТ ЕМС FedEX, итн
Пакување:
Стандард
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат