.

.

New
Ipoboo Сосема Нов Zine-легура Метален Smart Далечинскиот Клуч Фоб Школка Кожа Копчето Случај Покритие За BMW Серија

Ipoboo Сосема Нов Zine-легура Метален Smart Далечинскиот Клуч Фоб Школка Кожа Копчето Случај Покритие За BMW

DEN 873.00
DEN 1247.52

Количина на стоки
Достапно


Висок Квалитет на Сосема Нов Zine-легура Метален Smart Далечинскиот Клуч Фоб Школка Кожа Копчето Случај Покритие За BMW Серија
Забелешка : на Клиентите задоволство е многу важно за нас! Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви Негативни и Неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за paypal во спротивно тоа ќе го направи тоа дури и полошо. Ние имаме разбирање на фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем за вас. Ви благодариме однапред .
Карактеристики :
1,100% Сосема Нови,квалитетни и издржливи СТП кожа материјал,исто како и сликите подолу(Клучот не е вклучен)
2,Оригинални 1 : 1 Точно одговара за Вашиот автомобил Далечинскиот Клуч
3,Копче школка + Копче синџир
4,Заштита на Далечинскиот Клуч од Нула,Прашина 5,Далечински Влез Случај : Направен од Алуминиум; Целосно да се Заштити Телото на Далечински Влез од Scatch и Drop. Помогне да се Задржи Вашиот Expesnive Далечински Влез Трае и подолго
6,Keychain Тока : се Направени од Издржлив Цинк Легура, никогаш нема да исчезнат; Помогне да се Организираат Дополнителни Корисни Копче (Ex : Дом, Канцеларија) во Едно Парче и без Хаос
7,Боја : Црна или Кафеава
Објектот се вклучени :
1 x Точно Одговара на Далечинскиот Клуч Случај Капакот на Држачот
На оваа аукција е за ЦРНА КОЖА КОПЧИЊА случај покрива само,ако би сакал да го имам кафеава една,ве молиме слободно да ни остави порака кога заврши на плаќање.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил копче е исто како и нашата слика или ве молиме да не конкурираат на тоа,
Ако не се потврди fittment , ве Молиме приложете го вашиот автомобил копче за фотографија во ebay праќање на порака до нас ,ние ќе ви помогне да се направи comfirmations,ви Благодариме!!
Детали :

Карактеристики на стоката

Боја Име:
црна, Кафеава
Бренд Име:
ipoboo
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат