.

.

New
2017 Нова Кожа Жените Паричникот Холограмот Торба Ласерски Сребро Спојки Паричникот Долго Женски Пари Чанта Банка За Држачот На Телефонот Торба

2017 Нова Кожа Жените Паричникот Холограмот Торба Ласерски Сребро Спојки Паричникот Долго Женски Пари Чанта

DEN 421.00
DEN 702.24

Количина на стоки
Достапно


dianxiaobao_1
Паричникот Опис/ Сите Имаат Акции , трговија на големо клиентот може да се добие повисоко попуст
Бренд Нови холограмот чанта
Боја : злато ,сребро ,виолетова
Материјал : кожа СТП
Големина : 21 CM *3 CM *11 CM
Answer : ___________________________ Note :
1.Сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина
и следи подесувањето. Мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере
и ви благодарам многу
2.поради холограмот материјал ,лесно да се биде нула,pls дозволете тоа
3.Ако сакате да се меша цел или купи голема количина,pls слободно контактирајте со нас,повеќе попуст ќе бидат обезбедени!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Паричници:
Спојката Паричници
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Монета Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот
Материјал Состав:
СТП Кожа
Декорација:
Никој
Објектот Ширина:
3
Објектот Тежина:
250
Објектот Должина:
21cm
Објектот Висина:
11cm
Паричникот Должина:
Долго
Број На Модел На:
Holgoram
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
bentoy
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Шема:
спојката во паричникот
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Холограмот
Hasp:
Hasp
Функција:
Бизнис Картичката Во Држачот,Пари Чанта,За Држачот
Пол:
Жените
Материјал:
кожа
дизајн:
Долго Стил Паричник
Функција:
Монета Чанта,Carteira,паричник,carteira feminina
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат