.

.

New
За Kawasaki Ninja ZX9R 00-03 ZX12R 00-05 ZX10R 2004-2005 ZZR600 2005-2009 Виткање Продолжи CNC Прилагодливи Кочница Спојки Држела

За Kawasaki Ninja ZX9R 00-03 ZX12R 00-05 ZX10R 2004-2005 ZZR600 2005-2009 Виткање Продолжи CNC Прилагодливи

DEN 1391.04

Количина на стоки
Достапно

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5",Продолжува : 6" Лост Боја : Црна /Сребрена/Gold/Сино/Red/Сива/Портокал/Зелен Инсталација:Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Други : имаме 8 Рачки во боја & 8 Прилагодувач Бои .АКО ви треба други ,ве молиме контактирајте со нас во времето пред да го купите Одговара : Kawasaki ZZR600 2005-2009 Kawasaki ZX9 R 2000-2003 Kawasaki ZX12 R 2000-2005 Kawasaki ZX10 R 2004-2005 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Карактеристики на стоката

Објектот Должина:
18cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
Количка За Проширување
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
280g
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
Количка & Проширување
Објектот Висина:
1cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат