.

.

New
Супер добар квалитет LCD Flex Кабел За SONY HDR - SR5E SR7E SR8E DVD406 DVD506 DVD408 DVD508 DVD808 DVD908 UX3 UX5 Видео Камерата

Супер добар квалитет LCD Flex Кабел За SONY HDR - SR5E SR7E SR8E DVD406 DVD506 DVD408 DVD508 DVD808 DVD908

DEN 264.00

Количина на стоки
Достапно

Супер добар квалитет LCD Flex Кабел За SONY HDR - SR5 E SR7 E SR8 E DVD406 DVD506 DVD408 DVD508 DVD808 DVD908 UX3 UX5 Видео Камерата
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета
Физички da желудник (како што се намалувањето на производот)

Карактеристики на стоката

боја:
2 компјутери, 5 КОМПЈУТЕРИ, 10 КОМПЈУТЕРИ, 20 КОМПЈУТЕРИ
Пакет:
Yes
Бренд Име:
DH
Број На Модел На:
За SONY HDR - SR5E SR7E SR8E DVD406 DVD506 DVD408 DVD508 DVD808 DVD9
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат