.

.

New
Новиот Дизајн Лав Ремен Со Сребрена Тока Боја Западниот Појас Тока За Mens Прибор Погодни За 4cm Ширина Појас Пад на Превозот

Новиот Дизајн Лав Ремен Со Сребрена Тока Боја Западниот Појас Тока За Mens Прибор Погодни За 4cm Ширина Појас

DEN 328.00
DEN 436.80

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на нашата продавница
Име : Нов Дизајн Лав Ремен Со Сребрена Тока Боја Западниот Појас Тока За Mens Прибор Погодни За 4cm Ширина Појас Пад на Превозот
Погоден за Појас Големина : 3.8-4 цм ширина
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
Тока
Бренд Име:
TSDAS
Техника:
позлата
Тока Тип:
Pin-Токи
Употреба:
Чевли,Појаси
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
Y-246
Декорација:
Тока
Тежина:
70.7G
Големина:
71*71mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат