.

.

New
Злато Candelabras Цвет Мирување свадба Централен цвет Вазна Свеќа носители Метал канделабра Свадба Реквизити

Злато Candelabras Цвет Мирување свадба Централен цвет Вазна Свеќа носители Метал канделабра Свадба Реквизити

DEN 36000.00

Количина на стоки
Достапно

Големина Информации : Висина 74cm Боја : Злато Внимание : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за цвет стои и без други додатоци како цвет итн.. Ние ќе се обидеме потрудиме да пакет на стока многу добро,но некои времиња За долгорочна испорака,таму може да има некои малку scrach или надвор од форма,но тоа нема да влијае на добар изглед и да го користите,ние нема да прифатиме каков било спор или враќање поради тоа.се надевам дека ќе може да го разбере!
За да бидете сигурни дека вашиот пакет може да се пристигне побрзо & побезбедно , pls ја напушти јасно превозот детали,Ако сакате направи голема цел,ве молиме контактирајте со мене преку e-mail,дека сите брод од страна на океанот и плаќање од страна на банката или western union.
Забелешка : Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји. Ние ќе се прогласи за вистинската вредност како испорака агент барање за стоката ќе нареди, ако вие не остави никакви пораки кога ќе го поставите цел, тоа не е проблем ако сакате ни да се прогласи ниска вредност за вашите производи, но вие треба да го преземе ризикот да се биде amerced од вашите сопствени. ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Карактеристики на стоката

Метал Тип:
Легура
Стил:
Европа
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Употреба:
Празници
Рачно изработени:
Yes
Тип:
Candelabra
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
xxx
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат