.

.

New
2017 Мажите Солидна Боја со Висок Квалитет Долг Ракав Т-маица Мажите Тенок Фитнес Топла Продажба Т-маица на Дното О Вратот Повик за маица

2017 Мажите Солидна Боја со Висок Квалитет Долг Ракав Т-маица Мажите Тенок Фитнес Топла Продажба Т-маица на

DEN 810.00
DEN 1447.20

Количина на стоки
Достапно


Answer : ___________________________ Note :
Нашата Големина е Азија големина , Азија големина е помала од ЕУ и САД големина , така
Ве молиме бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара !
Ве молиме мерка што обично се носат облека, не на вашето тело.
1 инч = 2.54 см ,1 cm = 0.3937 инчен
Димензии се мери со рака, може да се 2-4 см отстапувања.
Вистински објект боја можеби малку поинаква од сликата прикажани се должи на осветлување.
Азија Големина : S,M, L,XL,XXL,XXL
Пакетот вклучува :
1 X Tshirts(Само Tshirts)
Ако не ја знаете големината на селекција, ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина, ние може да ви даде предлог за големината,
Но, треба да се направат своите сопствени одлуки.
За Русија Пријател :
pls оставите вашето име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава)
кога ќе плаќање
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, Запад Унија, TT, Банкарски Трансфер, QIWI Паричник, Web Money , Boleto, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако наидете на проблеми во плаќањето, може да укаже на Советодавни, сервисен персонал ќе се надоврзе.
Купувачот плаќа туториал како што следува : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот :
Ние ги испратите на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Повеќето од нашите редови се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Но, понекогаш pls дозволете ни да се менува и други couriers според фактичката состојба. Ако сакате да го користите EMS,DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ или други ние ќе ги провери превозот цената за вас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние се провери секој елемент пред испраќање. Секој објект исто така е спакуван со големо внимание за да се избегне оштетување во транзиција.
Повратни информации :
Вашето задоволство е навистина важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, како и ние ќе го прават истото за вас .Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Материјал:
Lycra,Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
MIXLIMITED
Маскирани:
No
Број На Модел На:
T1069
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат