.

.

New
Okeny е 50g Blackhead Смена Длабоко Лицето Маски за Длабоко Чистење Прочистувачките Кора Исклучување Црна Nud Facail се Соочуваат со Црна Маска

Okeny е 50g Blackhead Смена Длабоко Лицето Маски за Длабоко Чистење Прочистувачките Кора Исклучување Црна Nud

DEN 119.52

Количина на стоки
Достапно


OKENY Е 50g Blackhead Отстрани Лицето Маски за Длабоко Чистење Прочистувачките Кора Исклучување Црна Nud Facail се Соочуваат со Црна Маска Добредојдовте на големо на нашиот објект или DROPSHIP нашите предмети. благодарам u
Ако ви се долгорочни односи ПРЕПРОДАВАЧ за dropshipping, ве молиме, изберете ја aliexpress стандард пратката, плаќаат малку превозот цена. дефинитивно ќе уживате во нашата услуга.
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Силен продор вшмукување црна маска, отстранете blackhead, акни.
Отстрани Тврдоглав нечистотија и договорот порите и Подобрување на неми груба кожа.
Помогне да се регулира масло лачење за вашето лице на кожата.
Погодна за мрсна кожа, нос и долготрајната употреба на компјутер, гледање телевизија луѓе.
Предмет тип : црна маска
Состојки : активниот јаглен, овес екстракт, грејпфрут, витамин Б5, рузмарин и екстракт, calendula екстракт, витамин А, витамин Е, цитрус екстракт од кора.
Боја : црна
Ne тежина : 50g
Пакетот вклучува : 1 шише маска

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Пигментацијата Пенкалата,Белење
Бренд Име:
Okeny е
Земја/Регион на Производство:
Кина
Пол:
Унисекс
Формулирањето:
Лосион
НЕТО-WT.:
50g
сертификација:
GZZZ
Состојка:
blackhead смена длабоко Лицето Маски
Употреба:
Целото Лице
Сертификат Број:
2017017455
Тип:
Пилинг Маска
Број На Модел На:
50g подставени лица Blackhead
Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Белење
Број На Модел На:
blackhead смена длабоко Лицето Маски
Пол:
Унисекс
Формулирањето:
Лосион
Употреба:
Целото Лице
НЕТО-WT.:
50g
Тип:
Перат Маска
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат