.

.

New
ново реално време-ограничен кварц ѕидни часовници акрилик види модерна уште живот дома декор За Дневна Соба со софа во позадина налепници

ново реално време-ограничен кварц ѕидни часовници акрилик види модерна уште живот дома декор За Дневна Соба

DEN 887.00
DEN 1430.40

Количина на стоки
Достапно


* батерија : АА батерии (Не се вклучени)
* материјал : Акрилик
* дебелина : 2mm
* Боја : црна
* Инсталиран Големина : 30cmx30cm
* Ве молиме открие заштитен слој на површината на производот

Карактеристики на стоката

Тип:
Ѕидни Часовници
Стил:
Модерна
Ширина:
30cm
Шема:
Уште живот
Обликот:
Геометриски
Дијаметар:
30cm
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Должина:
300mm
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
400g
Бренд Име:
joid'art
Број На Модел На:
Y-54
Комбинација:
Мулти-парче сет
Применливи Сместување:
дневна соба
Материјал:
Акрилик
Функција:
огледало
Тело Материјал:
Акрилик
Ѕиден Часовник Тип:
2mm
боја:
црна боја
Цел>=$1000:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
Пакување:
Безбедност Кутија
Големина:
30cmx30cm
Материјал:
Акрилик
одговараат за:
Дома Декорација За Дневна Соба
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат