.

.

New
2018 Нови Пристигнување Флорални Везови Sequin Мрежа Мини Фустани Коктел Партија Се Облекуваат Жените Гледаат Низ О Вратот Партија Се Облекуваат Vestidos

2018 Нови Пристигнување Флорални Везови Sequin Мрежа Мини Фустани Коктел Партија Се Облекуваат Жените Гледаат

DEN 1459.00
DEN 1536.00

Количина на стоки
Достапно


Ние сме една фабрика да се фокусира на производство Завој Облека. Ако сакате да развиваат нови модели, pls контактирајте со нас или да испратите слики на нас.
2018 Нови Пристигнување Флорални Везови Sequin Мрежа Мини Фустани Коктел Партија Се Облекуваат Жените Гледаат Низ О Вратот Партија Се Облекуваат Vestidos
Големина (CM) Рамо Биста Половината Хип Фустан Должина
S 32 72 - 90 58 - 66 76 - 90 84
М 33 76 - 94 62 - 70 80 - 94 86
L 34 80 - 98 66 - 74 84 - 98 88
Забелешка : на следете ги фотографиите е моделот носи вистинскиот фустан да се земе слики :
Забелешки :
Ве молиме да забележите дека овој стил се должи на решетката ткаенина материјал во предната страна со sequin . па тоа се некои winkle во фустан mesh дел. (можете да ја видите следат слика со црна круг јас забелешка), но кога се носат во телото, winkle не го гледаат, бидејќи тоа се добри еластичен ). Сите слика во следат се 100% Реална слика на овој стил.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Вез
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
YY-201
Бренд Име:
RUVOE
Материјал:
Rayon,Најлон,Spandex
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Повод:
Вечерна Забава,Познати Личности,Ноќен Клуб,Саем,Коктел, Пистата
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
перење:
хемиско чистење
Услуга:
Трговија на големо / Мало / OEM / ODM / Капка-превозот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат