.

.

New
M/T Автомобил Стил 5 / 6 брзини мануелен Менувач Shift Knob Shifter Лост Пенкало Главата за Chevrolet Chevy Cruze 2008 2009 2010 2011 2012

M/T Автомобил Стил 5 / 6 брзини мануелен Менувач Shift Knob Shifter Лост Пенкало Главата за Chevrolet Chevy

DEN 456.00
DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно


Fitment :
За Периодот 2008-2012, Chevrolet Cruze
Спецификации :
Име на производ : shift Менувачот knob за Chevrolet Cruze
Состојба : 100% нови
Боја : црна
Функција :
Направени од високо квалитетна Abs пластика, трајни, удобно, силна текстура.
Уникатен врзување дизајн, perfit одговара
Лесна Инсталација
Пакетот вклучува :
1x Опрема Shift Knob
(Ние, исто така имаат СТП pleather shift knob се подигне прашина маска, ве молиме посетете ја нашата продавница или контактирајте со нас ако имате потреба од тоа, ви благодариме.)

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Висина:
25cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
ABS+СТП
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
За Периодот 2008-2012, Chevrolet Cruze
Објектот Тежина:
0.39kg
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Година:
Нови
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Должина:
9cm
1:
5 брзина Опрема Shift Knob
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob за
3:
За Периодот 2008-2012, Chevrolet Cruze
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат