.

.

New
10x14mm Мазна Овална Море Слоевита Камен Монистра се Изгубат Насоки 15 За DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки Додатоци,Бесплатен Превозот

10x14mm Мазна Овална Море Слоевита Камен Монистра се Изгубат Насоки 15 За DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки

DEN 285.00
DEN 418.56

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
About
Број На Модел На:
zzy878
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Дијаметар:
10x14mm
боја:
Зелена/Црвена/Сина/Виолетова
Камења:
Империал Џаспер
облик:
Овална Форма
дупка со големина:
1mm
Должина:
15 Инчен 1 Многу, Топли Совети
Метал:
Не метал
Стил:
spacer монистра
Материјал:
Скапоцен Камен Монистра
Надворешниот Дијаметар:
About
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат