.

.

New
Sauer поправка колекции Хидраулична пумпа engineeing делови SPV15 резервни делови

Sauer поправка колекции Хидраулична пумпа engineeing делови SPV15 резервни делови

DEN 13536.00

Количина на стоки
Достапно


Ве молиме белешки, овој линк содржи ,
1,Цилиндар блок,1pc.
2,клипот,9pcs,
3,вентил плоча,1pc,
4,retainer плоча,1pc,
5,топката водич,1pc.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
timeway
Број На Модел На:
SPV15
Структура:
Клипот Пумпа
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Гориво:
Дизел
Теорија:
Axial Проток Пумпа
Употреба:
Масло
Standard or Nonstandard:
Стандард
Примена:
пумпа делови
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат