.

.

New
4pcs 5Pin 3-500Z 4-400 U5G База Керамички Цевки Приклучок За 5Pin 3-500Z 4-400 Amp Делови

4pcs 5Pin 3-500Z 4-400 U5G База Керамички Цевки Приклучок За 5Pin 3-500Z 4-400 Amp Делови

DEN 1423.00
DEN 2223.36

Количина на стоки
Достапно


5 Pin 3-500 Z 4-400 U5 G База Керамички Цевки Socket
За 5 Pin 3-500 Z 4-400...
U5 G База

Карактеристики на стоката

Стандард:
Женски
боја:
sliver
Surge Protector:
Yes
Број На Модел На:
TUC5-A
Под контрола се Префрлите:
No
Поддршка За Брзо Полнење:
OPPO VOOC
Заштита Од Преоптоварување:
No
Продолжување Должина На Кабел:
7.8 m
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Синхрони Исправање Технологија:
Yes
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Номинална Напон:
250V
Еден USB Max Излез:
5V 8A
Номинална Струја:
2A
WIFI:
No
Тип:
Електричниот Приклучок
Места Број:
1
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат